IMPULS SECURITY - bezpieczeństwo i nowoczesność

Profesjonalna Agencja Ochrony - ochrona fizyczna dla firm i domów!

Agencja ochrony IMPULS SECURITY POLSKA działa dynamicznie na wielkopolskim rynku wykonując bardzo szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm i przedsiębiorstw oraz dla klientów prywatnych. IMPULS SECURITY jest nowoczesną odpowiedzią na pytanie jak wygląda profesjonalna ochrona, zarówno podczas bieżącego funkcjonowania obiektu, jak i w trakcie realizacji - budowy. Współpraca z wyselekcjonowanymi dostawcami umundurowania, sprzętu i urządzeń oraz działanie z liderami monitoringu elektronicznego zapewnia nam realizowanie usług na najwyższym poziomie jakościowym.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA - Impuls Security!

Ochrona osób i mienia - postaw na profesjonalne agencje ochrony.

Idąc z duchem czasu popieramy najnowsze technologie i rozwiązania pozwalające na skuteczniejsze realizowanie powierzonych nam zadań przy zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa. Jednym z kluczowych elementów naszej ochrony jest nowoczesny system nadzoru elektronicznego ACTIVE GUARD–urządzenie spełniające jednocześnie funkcję telefonu i nadajnika GPS z wyznaczonymi punktami obchodów. ACTIVE GUARD to doskonałe narzędzie, dzięki któremu, zarówno nasz inspektorat nadzoru, jak i Państwo możecie w każdej chwili na ekranie dowolnego komputera sprawdzić jakość naszej usługi i regularność pracy strażników.

KOMPLEKSOWA OFERTA USŁUG OCHRONY

Agencja ochrony Poznań - nowoczesna ochrona z Active Guard!

Nasza oferta to także szereg usług powiązanych: wykonujemy ochronę imprez masowych, ochronę osób prywatnych, instalujemy również systemy alarmowe oraz inne specjalistyczne systemy ochrony i zabezpieczeń. Telewizja przemysłowa z rejestracją zdarzeń i podglądem przez Internet, a także monitorowanie sygnałów SSWIN oraz możliwość monitorowania pojazdów dopełniają obrazu możliwości naszej firmy. Nowości z zakresu zabezpieczeń, otwartość na nowe pomysły, systematyczne poszerzanie zakresu usług – to recepta na sukces, która sprawia, że nasza ochrona znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie najważniejsze jest bezpieczeństwo i zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług.


OCHRONA FIZYCZNA
Jeżeli potrzebujecie Państwo więcej informacji z zakresu ochrona fizyczna obiektów, jestescie zainteresowani ofertą, spotkaniem - prosimy o kontak chętnie odpowiemy na każde pytanie - doradzimy, pomożemy!

Agencja ochrony informacja
GSM 502 402 601
Dariusz Pietrowiak - Dyrektor Handlowy
IMPULS SECURITY POLSKA
Gramy w otwarte karty - przeczytaj zanim wybierzesz!
Przy wyborze agencji ochrony najniższa cena często jest pozornym wykładnikiem oszczędności – musimy pamiętać, że strażnik ochrony bez odpowiedniej wiedzy, szkoleń, narzędzi do komunikacji oraz wsparcia grup interwencyjnych w sytuacji zagrożenia będzie zdany sam na siebie i może nie sprostać zagrożeniu. Dlatego bardzo ważna jest szczegółowa analiza oferty i uwzględnienie wszystkich oferowanych składników, które zostały uwzględnione w proponowanej stawce, to właśnie od nich zależeć będzie skuteczność ochrony obiektu i bezpieczeństwo naszego mienia.
  
DZIAŁ HANDLOWY 502 402 601
Ochrona Osób i mienia - Dariusz PietrowiakDariusz Pietrowiak

Dyrektor Handlowy
Ochrona osób i mienia - dariusz.pietrowiak@isp24.pl
  dariusz . pietrowiak @ isp24.pl
GSM 502 402 601
Oferty, wyceny, spotkania handlowe. (ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring)
Ochrona Osób i mienia - Jankowski Justyna Nowicka

Dział Handlowy
Agencja Ochrony - justyna.nowicka@isp24.pl
justyna.nowicka@isp24.pl
GSM 531 002 100
Wyceny dla klientów, oferty- ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring...
Potrzebujesz innych informacji?
GRUPA IMPULS SECURITY POLSKA
>>ZAPYTAJ WŁASCIWA OSOBĘ<<

NASZE TAGI: agencja ochrony, ochrona poznań, agencja ochrony poznań, ochrona fizyczna || STRONY ZAPRZYJAŹNIONE ||