Alarmy, systemy alarmowe oraz telewizja przemysłowa.

Systemy alarmowe, alarmy i kontrola dostepu

FOT. MONITORING GPS, WIESZ GDZIE ZNAJDUJE SIĘ POJAZD
Alarmy, systemy alarmowe to nasza specjalizacja w zakresie profesjonalnych zabezpieczeń budynków również kamery oraz telewizja przemysłowa. Instalujemy zarówno najprostsze, niedrogie systemy alarmowe do mieszkań, garaży, małych sklepów itp., jak również rozbudowane, specjalistyczne systemy zabezpieczeń do dużych obiektów. Projektujemy indywidualne rozwiązania aby koszty zabezpiecznie były współmierne do istniejących zagrożeń oraz do Państwa możliwości finansowych. Projekty na systemy ochrony i inne zabezpieczenia wykonujemy zawsze bezpłatnie!

Alarm, systemy alarmowe SATEL i DSC niezawodne rozwiązanie!

Nowoczesne rozwiązania: alarmy SATEL i DSC

FOT. PRACOWNICY W CENTRUM MONITORUJĄ CALDOBOWO SYGNAŁY Z POJAZDÓW
Systemy alarmowe to pewne i niezawodne zabezpieczenia firmy, domu, oraz różnego rodzaju innych ważnych strategicznie obiektów. Pozwalają także na najlepszą ochronę obiektów bez względu na ich budowę czy przeznaczenie. Oferujemy nowoczesne rozwiązania: alarmy SATEL i DSC dla małych i dużych obiektów z możliwością monitoringu w dowolnej stacji monitorującej. Zapewniamy możliwość utworzenia wielu niezależnych stref oraz niezależnych partycji, możliwość zamontowania niezależnego powiadamiania telefonicznego przez linie telefoniczną oraz przy jej braku drogą GSM o stanie obiektu, braku zasilania czy alarmie. Firma nasza poleca również alarmy bezprzewodowe wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości ułożenia przewodów.

Systemy Kontroli Dostępu i systemy ochrony - wymierne korzyści

System Kontroli Dostępu - możliwość integracji z systemem alarmowym

FOT. SAM MOŻESZ SPRWDZIĆ LUB OZNACZYĆ OBSZARY PORUSZANIA SIE POJAZDU
System Kontroli Dostępu to zestaw urządzeń, których przeznaczeniem jest sterowanie ruchem osobowym na wybranych przejściach oraz rejestracja czasu pracy. Umożliwia ograniczenie poruszania się osób obcych z możliwością wydzielenia stref dostępu tylko dla osób posiadających odpowiednie przepustki. Zaletą takich systemów ochrony jest możliwość odczytu w jednym systemie kilku tysięcy kart magnetycznych. Mają one również możliwość integracji z systemem alarmowym, w którym wtargnięcie spowoduje alarm. Szczególnie ważne jest to przy wtargnięciu do pomieszczeń chronionych, jak serwerownia lub kasa.

SYSTEMY ALARMOWE
Jeżeli potrzebujecie Państwo więcej informacji z zakresu alarmy i systemy alarmowe - jestescie zainteresowani ofertą, spotkaniem - prosimy o kontakt chętnie odpowiemy na każde pytanie - doradzimy, pomożemy!

Systemy alarmowe, alarmy - informacja
GSM 502 402 601
Dariusz Pietrowiak - Dyrektor Handlowy
IMPULS SECURITY POLSKA
Gramy w otwarte karty - przeczytaj zanim wybierzesz!
Agencja Ochrony Poznańtelewizja przemysłowa, doskonałe jakościowo monitorowanie określonego obszaru terenu, rejestrowanie zdarzeń i monitoring zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Pozwala to na profesjonalne zabezpieczenie obiektu przed nieuprawnionym dostępem. Proponujemy systemy telewizji przemysłowej zarówno zewnętrzne jak i montowane w środku pomieszczenia. Niewielkie rozmiary kamer współpracujących z rejestratorami cyfrowymi sprawią że rzeczy dotąd nieuchwytne zostaną zauważone...Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

  
DZIAŁ HANDLOWY 502 402 601
Ochrona Osób i mienia - Dariusz PietrowiakDariusz Pietrowiak

Dyrektor Handlowy
Ochrona osób i mienia - dariusz.pietrowiak@isp24.pl
  dariusz . pietrowiak @ isp24.pl
GSM 502 402 601
Oferty, wyceny, spotkania handlowe. (ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring)
Ochrona Osób i mienia - Jankowski Justyna Nowicka

Dział Handlowy
Agencja Ochrony - justyna.nowicka@isp24.pl
justyna.nowicka@isp24.pl
GSM 531 002 100
Wyceny dla klientów, oferty- ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring...
Potrzebujesz innych informacji?
GRUPA IMPULS SECURITY POLSKA
>>ZAPYTAJ WŁASCIWA OSOBĘ<<

NASZE TAGI: alarmy poznań, alarmy do mieszkań poznań, alarmy Poznań, systemy alarmowe, instalacje alamów, SATEL, DSC || STRONY ZAPRZYJAŹNIONE ||