Potrzebujesz innych informacji ? Zapytaj właściwą osobę!
ZARZĄD IMPULS SECURITY POLSKA
Marcin Deka
Prezes Zarządu
marcindeka@isp24.pl
Maria Andrzejewska
Dyrektor Zarządzający
mariaandrzejewska@isp24.pl
GSM 501 521 555
Paweł Deka
Pełnomocnik Zarządu
paweldeka@isp24.pl
GSM 515 034 084
Oferty, wyceny, spotkania handlowe.
(ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring)
DZIAŁ HANDLOWY
Dariusz Pietrowiak
Dyrektor Handlowy
dariusz.pietrowiak@isp24.pl
GSM 502 402 601
Oferty, wyceny, spotkania handlowe.
(ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring)
Justyna Nowicka
Dział Handlowy
justyna.nowicka@isp24.pl
GSM 531 002 100
Oferty, wyceny, spotkania handlowe.
(ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring)
Dorota Dzięcioł
Dział Handlowy
dorota.dzieciol@isp24.pl
GSM 535 533 200
Oferty, wyceny, spotkania handlowe.
(ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring)
DZIAŁ KADR I PŁAC
Izabela Konarska
Kadry i płace
iza.konarska@isp24.pl
GSM 531 051 100
Kontakt z pracownikami, dokumentacja
Marcin Pomieciński
Kadry i płace
marcin.pomiecinski@isp24.pl
GSM 535 051 100
Kadry, kontakt z pracownikami
(wypłaty, urlopy,inne bież±ce)
Anna Sycz
Kadry i Płace
anna.sycz@isp24.pl
GSM 535 051 100
Kadry, kontakt z pracownikami
(wypłaty, urlopy,inne bież±ce)
DZIAŁ HR
Katarzyna Moszczyńska
Human Resources
katarzyna.moszczynska@isp24.pl
GSM 531 533 200
Rekrutacja pracowników
(spotkania z pracownikami, przyjmowanie dokumentów)
DZIAŁ KONTROLI
Mateusz Milewski
Koordynator
mateusz.milewski@isp24.pl
GSM 785 191 522
Koordynator ochrony
Zbigniew Agapow
Koordynator
zbigniew.agapow@isp24.pl
GSM 531 002 200
Koordynator ochrony
Dariusz Sznajder
Koordynator
dariusz.sznajder@isp24.pl
GSM 504 416 200
Koordynator ochrony
Kazimierz Matuszewski
Koordynator
kazimierz.matuszewski@isp24.pl
GSM 504 416 087
Koordynator ochrony
Damian Chudycki
Koordynator
damian.chudycki@isp24.pl
GSM 515 034 083
Koordynator ochrony
DZIAŁ IT
Andrzej Błasik
Informatyk
informatyk@isp24.pl
Administracja i zasoby IT
UWAGA!


Ze względu na częste spotkania handlowe, pracę w terenie prosimy każdorazowo o wcześniejsze informację telefoniczne przed przyjazdem do Centrali. Jest to szczególnie istotne w przypadku konieczności przygotowania dokumentów pracowniczych, druków, zaświadczeń.
WSPÓŁRZĘDNE GPS : 52°22'37.272"N, 16°56'32.208"E 52.37702°N, 16.94228°E


  
Potrzebujesz innych informacji?
GRUPA IMPULS SECURITY POLSKA
>>ZAPYTAJ WŁASCIWA OSOBĘ<<

NASZE TAGI: ochrona praca, praca w ochronie, ochrona fizyczna, praca dla niepełnosprawnych, praca poznań, ochrona poznań || STRONY ZAPRZYJAŹNIONE ||