>


 

ACTIVE GUARD - skuteczna ochrona

Nadzór obchodów w czasie rzeczywistym - podgląd z ACTIVE GUARD

FOT. OCHRONA FIZYCZNA OBIEKTÓW Z UŻYCIEM ACTIVE GUARD - bezpieczna ochrona
Jako jedna z pierwszych agencji ochrony na polskim rynku wprowadziliśmy, jako stały element wyposażenia naszych pracowników – system elektronicznego nadzoru i komunikacji ACTIVE GUARD. ACTIVE GUARD – to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie ochrony elektronicznej, urządzenie pełniące jednocześnie funkcję obrony, monitorowania dokładności i regularności obchodów oraz szybkiej komunikacji i wezwania grup interwencyjnych. Ochrona z Active Guard to jedno z najskuteczniejszych rozwiązań które pozwala na bezpośredni nadzór i łatwą identyfikacje wykonywanych czynności każdego z pracownika ochrony.

JAK TO DZIAŁA ? - bezpieczeństwo z ACTIVE GUARD

Skuteczna ochrona z ACTIVEGUARD

FOT. PRACOWNICY CENTRUM MONITOROWANIA OBSERWUJĄ 24H SYGNAŁY Z ACTIVE GUARD
Jak w rzeczywistości faktycznie działa ACTIVEGUARD? Przy ustalaniu zakresu obowiązków pracowników ochrony ustalamy wspólnie kluczowe punkty obiektu – strategiczne zarówno ze względu bezpieczeństwa jak i częstotliwości oraz rodzaju zagrożeń w danym obszarze. Umieszczamy w każdym z punktów odpowiednie punkty kontrolne i określamy częstotliwość oraz trasy obchodów. Urządzenie podobnie jak elektroniczna karta czasu pracy wymaga od pracownika ochrony, aby w określonych przedziałach czasowych dokonał odczytu punktów identyfikatorem ACTIVE GUARD, potwierdzając tym samym regularność obchodów którą w czasie rzeczywistym obserwują pracownicy w Centrum Monitorowania!

PODGLĄD PRACY STRAŻNIKÓW DLA KLIENTA - Active Guard!

ACTIVE GUARD z panelm podglądu - widzisz za co płacisz...!

FOT. ACTIVE GUARD - PODGLĄD CZASU PRACY I OBCHODÓW W CZASIE RZECZYWISTYM
Skuteczna ochrona fizyczna – to również właściwy nadzór i organizacja zadań. Odpowiednie zachowanie naszych strażników określają właściwe procedury i jasno określone zasady postępowania w przypadku powstania ew. problemów. Dodatkowy nadzór nad ochroną obiektów wykonuje Inspektorat Ochrony – mobilni inspektorzy, którzy dokonują kontroli na chronionych obiektach przez 24 godziny na dobę. Każda ochrona fizyczna obiektu to również wsparcie specjalistycznych grup interwencyjnych oraz najnowsze systemy zabezpieczeń i nadzoru - ACTIVE GUARD! ACTIVE GUARD - to podgląd pracy strażników w czasie rzeczywistym! Panel Active Guard udostępniamy również Państwu: on-line widzisz za co płacisz!
OCHRONA FIZYCZNA
Jeżeli potrzebujecie Państwo więcej informacji z zakresu ochrona fizyczna obiektów, jesteście zainteresowani ofertą, spotkaniem - prosimy o kontakt chętnie odpowiemy na każde pytanie - doradzimy, pomożemy!

Active Guard - informacja
GSM 531 002 100
Magdalena Kosakowska - informacja
IMPULS SECURITY POLSKA
Gramy w otwarte karty - przeczytaj zanim wybierzesz!
Agencja Ochrony Poznańowoczesne rozwiązania w zakresie łączności i komunikacji są w dzisiejszych czasach niezbędne – musimy pamiętać, że ciągły i dynamicznie rosnący postęp w elektronice służy również przestępcom. Miniaturyzacja, komunikacja bezprzewodowa, zagłuszanie sygnałów i inne zdobycze najnowszych technologii stawiają wysoko poprzeczkę zarówno przedsiębiorcom chcącym dobrze chronić swoje dane i mienie, jak i wykonującym bezpośrednią usługę agencjom ochrony. Dlatego niezbędnym elementem każdej ochrony powinien być sprzęt i urządzenia zapewniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.
  
DZIAŁ HANDLOWY 502 402 601
Ochrona Osób i mienia - Dariusz PietrowiakDariusz Pietrowiak

Dyrektor Handlowy
Ochrona osób i mienia - dariusz.pietrowiak@isp24.pl
  dariusz . pietrowiak @ isp24.pl
GSM 502 402 601
Oferty, wyceny, spotkania handlowe. (ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring)
Ochrona Osób i mienia - Jankowski Justyna Nowicka

Dział Handlowy
Agencja Ochrony - justyna.nowicka@isp24.pl
justyna.nowicka@isp24.pl
GSM 531 002 100
Wyceny dla klientów, oferty- ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring...
Potrzebujesz innych informacji?
GRUPA IMPULS SECURITY POLSKA
>>ZAPYTAJ WŁASCIWA OSOBĘ<<

NASZE TAGI: active guard, active guard poznań, activeguard, activeguard poznań, ochrona z activeguard, ochrona fizyczna z active guard, ochrona obiektów z active guard || STRONY ZAPRZYJAŹNIONE ||