OBLICZ KOSZT OCHRONY Z ODPISEM PFRON

Kalkulator odpisu PFRON


Od lutego 2014 roku wprowadziliśmy możliwość wyliczenia kosztów ochrony na naszej stronie internetowej!
Zapraszamy na stronę www.isp24.pl/kalkulator
Wszystko sprowadza się jedynie do wpisania podstawowych danych firmy oraz wybraniu ilości stanowisko oraz godzin pracy strażnika. Wyliczenia można wysłać na dowolny wybrany adres e-mail. Zapraszamy di skorzystania z usługi!

ODPISY PFRON- ochrona fizyczna z odpisem do 50%

Gwarantujemy odpisy PFRON na pułapie 50% wartości usługi.

FOT. PRACODAWACA ZATRUDNIAJĄCY POWYŻEJ 25 etatów musi odprowadzać składki na PFRON
Zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami każdy pracodawca zatrudniający 25 i więcej osób (w przeliczeniu na pełne etaty) musi odprowadzać co miesiąc obowiązkowe składki na PFRON (Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych) co w wielu przypadkach oznacza dodatkowe, często duże miesięczne koszty dla firmy. Rozwiązaniem jest korzystanie z usług firm które tworzą miejsca pracy i zatrudniają osoby niepełnosprawne - każdy klient takiej firmy może skorzystać z ulg w odprowadzaniu obowiązkowych składek, co w przypadku wielu firm pozwala na naprawdę duże oszczędności finansowe.

BEZPIECZNIE I Z ODPISAMI- wybierz IMPULS SECURITY

Ochrona fizyczna obiektów z odpisami PFRON

FOT. TWORZYMY NOWE STANOWISKA I SZKOLIMY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE...
Od stycznia 2010 roku przeprowadziliśmy szereg zmian organizacyjnych w naszej firmie, które miały na celu pomoc, tworzenie nowych stanowisk oraz zatrudnianie osób niepełnosprawnych. Dzięki temu od drugiej połowy 2010 roku również Państwo możecie skorzystać z odpisów (ulg) w płaceniu składek na PFRON wybierając usługi naszej firmy! Na chwilę obecną dużą część naszej administracji oraz kadr, działu telemarketingu a także działu handlowego stanowią osoby niepełnosprawne, które po odpowiednim przeszkoleniu i dostosowaniu miejsc pracy świetnie wykonują swoje obowiązki.

NIEZMIENIE WYSOKIE ODPISY PFRON - i wysoka jakość usług!

Dobra oferta i wysokie odpisy - zwiększylismy w 2011 roku zatrudnienie o 100%

FOT. OCHRONA Z IMPULS SECURITY - 100% jakości z gwarancją oszczędności!
Przygotowalismy sie równiez do zmian w przepisach, które nastąpiły w styczniu 2011 roku, modyfikując i tworząc kolejne stanowiska pracy - dzięki temu nadal możemy udzielać odpisów naszym klientom. Ze względu na zachowanie najwyższej jakości usług oraz przede wszystkim niezbędnych standardów bezpieczeństwa zmiany przeprowadziliśmy zgodnie z zaplanowanymi etapami, głównie w działach administracyjnych. Grupy interwencyjne, inspektorzy nadzoru, osoby koordynujące strażników oraz dotychczasowa obsada pracowników ochrony na obiektach pozostała bez większych zmian.
SYSTEMY ALARMOWE
Jeżeli potrzebujecie Państwo więcej informacji z zakresu alarmy i systemy alarmowe - jestescie zainteresowani ofertą, spotkaniem - prosimy o kontakt chętnie odpowiemy na każde pytanie - doradzimy, pomożemy!

Systemy alarmowe, alarmy - informacja
GSM 502 402 601
Dariusz Pietrowiak - Dyrektor Handlowy
IMPULS SECURITY POLSKA
Gramy w otwarte karty - przeczytaj zanim wybierzesz!
Agencja Ochrony PoznańJeżeli zatrudniacie Państwo powyżej 25 etatów co miesiąc odprowadzacie obowiązkowe składki na PFRON - korzystając z naszych usług możecie zaoszczędzić cześć tej kwoty! Do każdej faktury dołączamy dokument informujący o wysokości odpisu, w chwili obecnej wskaźnik odpisu w naszej firmie wynosi około 60%! Jeżeli kwota naszej usługi dla przykładowego klienta wynosiła w miesiącu czerwcu przykładowo 10.000,00 zł, mógł on umniejszyć odprowadzane składki aż o 7.000,00 zł! W skali całego roku to niemała kwota aż 84.000,00 zł oszczędności których możecie Państwo dokonać wybierając usługi naszej firmy!
  
DZIAŁ HANDLOWY 502 402 601
Ochrona Osób i mienia - Dariusz PietrowiakDariusz Pietrowiak

Dyrektor Handlowy
Ochrona osób i mienia - dariusz.pietrowiak@isp24.pl
  dariusz . pietrowiak @ isp24.pl
GSM 502 402 601
Oferty, wyceny, spotkania handlowe. (ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring)
Ochrona Osób i mienia - Jankowski Justyna Nowicka

Dział Handlowy
Agencja Ochrony - justyna.nowicka@isp24.pl
justyna.nowicka@isp24.pl
GSM 531 002 100
Wyceny dla klientów, oferty- ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring...
Potrzebujesz innych informacji?
GRUPA IMPULS SECURITY POLSKA
>>ZAPYTAJ WŁASCIWA OSOBĘ<<

NASZE TAGI: alarmy poznań, alarmy do mieszkań poznań, alarmy Poznań, systemy alarmowe, instalacje alamów, SATEL, DSC || STRONY ZAPRZYJAŹNIONE ||