Profesjonalna firma sprzątająca poleca sprzątanie biur i domów!

Nasza firma sprzątająca to sprzątanie biur, sprzątanie magazynów, powierzchni produkcyjnych, sprzątanie obiektów szkolnych oraz innych powierzchni. Stosujemy różne technologie utrzymania czystości, co sprawia że sprzątanie jest skuteczne i łatwe. Nasza firma sprzątająca do każdej powierzchni dobiera odpowiednie środki czystości: naturalne drewno, posadzki kamienne ,stal nierdzewna - do sprzątania używamy środków chemicznych przeznaczonych do konkretnych rodzajów powierzchni. Oprócz podstawowych czynności w naszej ofercie na sprzątanie przedstawiamy dodatkowe czynności uzgodnione z klientem.

SPRZĄTANIE - pranie wykładzin dywanowych

Pranie dywanów - nowoczesne urządzenie firmy Cleanfix.

Proponujemy również ekstrakcyjne pranie wykładzin dywanowych, popularnie zwane "karcher". Urządzenia firmy Cleanfix sprawiają że pranie dywanów i wykładzin przebiega cicho i szybko. Mają dużą siłę ssania, wykładziny po praniu są delikatnie wilgotne. Każde pranie wykładzin i dywanów poprzedza test na trwałość kolorów oraz jakość wykładziny. Do usuwania plam z wykładzin, gumy, smoły - używamy naturalnych rozpuszczalników W ofercie również proszkowe pranie wykładzin i dywanów, oraz pranie wykładzin i dywanów metodą pianową. Techniki mniej popularne i droższe od metody "karcher", do zalet takiego prania wykładzin należy zaliczyć mniejszą inwazyjność i namoczenie powierzchni. Stosowane w zależności od wymagań podłoża.

SPRZĄTANIE - mycie okien

Jest taka możliwość na mycie okien z podnośnika.

Nasze firmy sprzątające proponują również mycie okien, w zależności do możliwości technicznych i dostępu okien, usługa realizowana jest w sposób najkorzystniejszy dla klienta. Pracownicy zatrudnieni do mycia okien są odpowiednio przeszkoleni i posiadają stosowne uprawnienia i certyfikaty. Jeśli mycie okien jest niemożliwe, stosujemy wysokie drabiny rusztowania lub myjemy okna z podnośnika koszowego lub metodą alpinistyczną . Przy myciu okien z wykorzystaniem specjalistycznego osprzętu, stosujemy standardowe stawki za mycie okien + rynkowe ceny obowiązujące przy wynajmie sprzętu. Np. mycie okien z podnośnika to cena za 1mkw mytego okna + cena za podnośnik ,który wyszukamy my - lub Państwo!

Sprzątanie po remontach i przebudowach

Szybkie sprzątanie po remontach itp.

Nasza firma sprzątająca wykonuje również sprzątanie po remontach i przebudowach lub w trakcie realizacji nowych obiektów. Wykonujemy sprzątanie tzw. “gruntowe”, przed poszczególnymi odbiorami technicznymi lub sprzątanie “pod klucz”. Jeśli prowadzisz firmę budowlaną nasza firma sprzątająca - to oferta właśnie dla Ciebie! W ofercie sprzątanie pod klucz - sprzątanie i mycie podłóg, zabezpieczanie, mycie okien wraz z ramami i szereg usług powiązanych!


OCHRONA FIZYCZNA
Jeżeli potrzebujecie Państwo więcej informacji z zakresu ochrona fizyczna obiektów, jestescie zainteresowani ofertą, spotkaniem - prosimy o kontak chętnie odpowiemy na każde pytanie - doradzimy, pomożemy!

Agencja ochrony informacja
GSM 502 402 601
Dariusz Pietrowiak - Dyrektor Handlowy
IMPULS SECURITY POLSKA
Gramy w otwarte karty - przeczytaj zanim wybierzesz!
Agencja Ochrony PoznańPrzy wyborze agencji ochrony najniższa cena często jest pozornym wykładnikiem oszczędności – musimy pamiętać, że strażnik ochrony bez odpowiedniej wiedzy, szkoleń, narzędzi do komunikacji oraz wsparcia grup interwencyjnych w sytuacji zagrożenia będzie zdany sam na siebie i może nie sprostać zagrożeniu. Dlatego bardzo ważna jest szczegółowa analiza oferty i uwzględnienie wszystkich oferowanych składników, które zostały uwzględnione w proponowanej stawce, to właśnie od nich zależeć będzie skuteczność ochrony obiektu i bezpieczeństwo naszego mienia.
  
DZIAŁ HANDLOWY 502 402 601
Ochrona Osób i mienia - Dariusz PietrowiakDariusz Pietrowiak

Dyrektor Handlowy
Ochrona osób i mienia - dariusz.pietrowiak@isp24.pl
  dariusz . pietrowiak @ isp24.pl
GSM 502 402 601
Oferty, wyceny, spotkania handlowe. (ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring)
Ochrona Osób i mienia - Jankowski Justyna Nowicka

Dział Handlowy
Agencja Ochrony - justyna.nowicka@isp24.pl
justyna.nowicka@isp24.pl
GSM 531 002 100
Wyceny dla klientów, oferty- ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring...
Potrzebujesz innych informacji?
GRUPA IMPULS SECURITY POLSKA
>>ZAPYTAJ WŁASCIWA OSOBĘ<<

NASZE TAGI: ochrona, ochrona osób i mienia, agencja ochrony, ochrona poznań, agencja ochrony poznań, ochrona fizyczna, ochrona obiektów, firma ochroniarska poznań, firmy ochroniarskie poznań || STRONY ZAPRZYJAŹNIONE ||