Monitoring wizyjny

Podgląd zdarzeń 24 godziny na dobę

MONITORING WIZYJNY – całodobowa obserwacja

Kamery – podgląd zdarzeń 24 H

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również całodobowy monitoring wizyjny, obserwacja całodobowa obiektów z kamer zainstalowanych na obiektach z wezwaniem grup interwencyjnych. Monitoring wizyjny znajduje zastosowanie jako alternatywne, tańsze rozwiązanie zastępujące ochronę fizyczną na obiekcie lub dodatkowy rodzaj zabezpieczenia działający niezależnie od strażników ochrony. Ze względu na zdecydowanie mniejsze koszty miesięczne (w odniesieniu do pracowników ochrony) monitoring wizyjny zyskuje coraz większą popularność na wielu obiektach.

PODGLĄD Z KAMER – skuteczna i tania ochrona

Jak działa monitoring wizyjny?

W wybranych miejscach na obiekcie, kluczowych – ze względu na występujące zdarzenia i możliwe zagrożenia, instalujemy system kamer (monitoringu), na miejscu montujemy rejestrator, a podgląd z kamer podpinamy do naszego Centrum Monitorowania. W przypadku wystąpienia ruchu na danym obszarze (kamery działają na zasadzie detekcji ruchu), następuje nagrywanie zdarzeń a pracownik Centrum Monitorowania może na bieżąco ocenić sytuację (zasadność zdarzenia) i wysłać na miejsce patrol – grupę interwencyjną. Rozwiązanie takie jest tanie i skutecznie – ochrona interweniuje tylko w uzasadnionych przypadkach.

MONITORING WIZYJNY – nowoczesne rozwiązanie

Płacisz a faktyczne interwencje ochrony

Pracownicy w Centrum Monitorowania obserwują obrazy z kilkudziesięciu obiektów, tylko w momentach konkretnych zdarzeń co zdecydowania ułatwia pracę i łatwość obserwacji. Całodobowa obserwacja z kamer pozwala zredukować obecność pracowników ochrony na obiekcie – unikamy w ten sposób składnika ochrony który generuje największe koszty. Monitoring wizyjny jako samodzielne narzędzie nie znajdzie jednak zastosowania na obiektach gdzie po godzinach pracy, odbywa się ruch pojazdów, załadunki lub całodobowa praca produkcyjna – na takich obiektach zawsze potrzebny będzie pracownik ochrony.

KALKULATOR
ODPISU PFRON
Impuls Security Polska