Monitoring pojazdów GPS

Skuteczne zarządzanie flotą pojazdów, lokalizator GPS

FOT. MONITORING GPS, WIESZ GDZIE ZNAJDUJE SIĘ POJAZD-DOKŁADNOŚĆ DO KILKU METRÓW
Zapraszamy do korzystania z usługi: monitoring pojazdów GPS: monitorowanie GPS oraz nowoczesne zarządzanie flotą pojazdów. Montaż naszych urządzeń to najskuteczniejsze rozwiazanie pozwalające na niemal pełną kontrolę pojazdów - monitoring pojazdów na terenie całej Europy z kontrolą przebiegu trasy, zużycia paliwa, ilości postojów oraz wielu innych czynników mających bezposredni wpływ na oszczedności w firmie. Lokalizator GPS precyzyjnie określi pozycję pojazdu -a w przypadku kradzieży monitoring w czasie rzeczywistym pozwala na bezzwłoczne powiadomienie odpowiednich służb i ich natychmiastową reakcję. W ciągłej dyspozycji pozostaje na terenie całego kraju ok. 1500 grup szybkiego reagowania!

Nadzór pojazdów GPS online - flota pod kontrolą

GPS online skuteczne narzędzia kontroli

FOT. PRACOWNICY W CENTRUM MONITORUJĄ CALDOBOWO SYGNAŁY Z POJAZDÓW
Monitoring GPS online pozwala ustalić położenie samochodu z dokładnością do kilku metrów! Sygnały alarmowe emitowane z pojazdu pozwalają naszym operatorom określić dokładną pozycję pojazdu i kierunek przemieszczania. Monitoring GPS to najnowsze rozwiązania techniczne które umozliwaiają pełne wykorzystanie zasobów ludzkich: dzięki zdalnemu zarządzaniu przy wykorzystaniu programów lokalizacji pojazdów metodą GPS - umożliwiają transmisję danych zapewniając w ten sposób pełną kontrolę nad transportem, pojazdem, kierowcą i ładunkiem. Sygnały trafiają do stacji monitorowaia gdzie przez 24 h na dobę operatorzy analizują informacje, a w przypadku zagrożeń natychmiast wysyłają specjalistyczne

Monitoring GPS - wymierne korzyści

Monitoring GPS online to lepsza organizacja i oszczędności

FOT. SAM MOŻESZ SPRWDZIĆ LUB OZNACZYĆ OBSZARY PORUSZANIA SIE POJAZDU
Czy wiesz że monitoring pojazdów GPS - tu ulgi w ubezpieczeniu pojazdu? Jednak największym atutem jest to że inwestycja w system monitorowania pojazdu GPS w samochodzie Twojego pracownika może zwróci się juz po 3 miesiącach?! Wystarczy, że kontrolowany pracownik przejedzie dziennie 30 km mniej oszczędzicie Państwo 12.00 zł mnożąc to razy 20 dni roboczych daje oszczędności rzędu 240 zł miesięcznie * Rocznie daje nam to 240zł * 12 miesięcy = 2880 zł oszczędności na jednym pojeździe! + znizka w ubezpieczeniu! (*wartości przy założeniu spalania pojazdu 10 l /100 km i cenie paliwa średnio 4,00 PLN)
MONITORING ONLINE
Jeżeli potrzebujecie Państwo więcej informacji z zakresu monitoring pojazdów GPS online - jestescie zainteresowani ofertą, spotkaniem - prosimy o kontakt chętnie odpowiemy na każde pytanie - doradzimy, pomożemy!

Ochrona fizyczna - informacja
GSM 531 002 100
Justyna Nowicka - Obsluga klienta
IMPULS SECURITY POLSKA
Gramy w otwarte karty - przeczytaj zanim wybierzesz!
Agencja Ochrony PoznańMonitoring - nadzór pojazdów GPS online to doskonałe narzędzie dla firm i przedsiębiorstw dla których ważna jest znajmość położenia wszystkich pojazdów, ich prędkość, czas postojów, tankowania i ilość przejechanych kilometrów. To nowoczesne zarządzanie flotą dzięki któremu możemy w łatwy i przystępny sposób śledzić i optymalizować czas pracy co bezpośrednio przekłada się na ograniczenie zbędnych kosztów. Monitoring pojazdów GPS to również pewność że w przypadku kradzieży pojazdu, wyspecjalizowane agencje ochrony podejmą natychmiastowe działania!
  
DZIAŁ HANDLOWY 502 402 601
Ochrona Osób i mienia - Dariusz PietrowiakDariusz Pietrowiak

Dyrektor Handlowy
Ochrona osób i mienia - dariusz.pietrowiak@isp24.pl
  dariusz . pietrowiak @ isp24.pl
GSM 502 402 601
Oferty, wyceny, spotkania handlowe. (ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring)
Ochrona Osób i mienia - Jankowski Justyna Nowicka

Dział Handlowy
Agencja Ochrony - justyna.nowicka@isp24.pl
justyna.nowicka@isp24.pl
GSM 531 002 100
Wyceny dla klientów, oferty- ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring...
Potrzebujesz innych informacji?
GRUPA IMPULS SECURITY POLSKA
>>ZAPYTAJ WŁASCIWA OSOBĘ<<

NASZE TAGI: gps online, monitoring GPS. gps monitoring, monitoring pojazdów, nadzór pojazdów GPS. zarządzanie flotą || STRONY ZAPRZYJAŹNIONE ||