MONITORING WIZYJNY - całodobowa obserwacja

Kamery - podgląd zdarzeń 24 H

FOT. INSTALACJA SYSTEMU KAMER NA CHRONIONYM OBIEKCIE...
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również całodobowy monitoring wizyjny, obserwacja całodobowa obiektów z kamer zainstalowanych na obiektach z wezwaniem grup interwencyjnych. Monitoring wizyjny znajduje zastosowanie jako alternatywne, tańsze rozwiązanie zastępujące ochronę fizyczną na obiekcie lub dodatkowy rodzaj zabezpieczenia działający niezależnie od strażników ochrony. Ze względu na zdecydowanie mniejsze koszty miesięczne (w odniesieniu do pracowników ochrony) monitoring wizyjny zyskuje coraz większą popularność na wielu obiektach.

PODGLĄD Z KAMER - skuteczna i tania ochrona

Jak działa monitoring wizyjny

FOT. OBSERWACJA CAŁODOBOWA ZDARZEŃ W CENTRUM MONITORINGU ,
W wybranych miejscach na obiekcie, kluczowych - ze względu na występujaca zdarzenia i możliwe zagrożenia, instalujemy system kamer (monitoringu), na miejscu instalujemy rejestrator a podgląd z kamer podpinamy do naszego Centrum Monitorowania. W przypadku wystąpienia ruchu na danym obszarze (kamery działają na zasadzie detekcji ruchu), następuje nagrywanie zdarzeń a pracownik Centrum Monitorowania może na bieżąco ocenić sytuację (zasadność zdarzenia) i wysłać na miejsce patrol - grupę interwencyjną. Rozwiązanie takie jest tanie i skutecznie - ochrona interweniuje tylko w uzasadnionych przypadkach.

MONITORING WIZYJNY - nowoczesne rozwiązanie

Płacisz a faktyczne interwencje ochrony

FOT. ACTIVE GUARD - PODGLĄD CZASU PRACY I OBCHODÓW W CZASIE RZECZYWISTYM
Pracownicy w Centrum Monitorowania obserwują obrazy z kilkudziesięciu obiektów, tylko w momentach konkretnych zdarzeń co zdecydowania ułatwia pracę i łatwość obserwacji. Całodobowa obserwacja z kamer pozwala zredukować obecność pracowników ochrony na obiekcie - unikamy w ten sposób składnika ochrony który generuje największe koszty. Monitoring wizyjny jako samodzielne narzędzie ochrony nie znjadzie jednak zastosowania na obiektach gdzie po godzinach pracy, odbywa się ruch pojazdów, załadunki lub całodobowa praca produkcyjna - na takich obiektach zawsze potrzebny będzie pracownik ochrony.
SYSTEMY ALARMOWE
Jeżeli potrzebujecie Państwo więcej informacji z zakresu alarmy i systemy alarmowe - jestescie zainteresowani ofertą, spotkaniem - prosimy o kontakt chętnie odpowiemy na każde pytanie - doradzimy, pomożemy!

Systemy alarmowe, alarmy - informacja
GSM 502 402 601
Dariusz Pietrowiak - Dyrektor Handlowy
IMPULS SECURITY POLSKA
Gramy w otwarte karty - przeczytaj zanim wybierzesz!
Agencja Ochrony PoznańNowoczesne rozwiązania w zakresie łączności i komunikacji są w dzisiejszych czasach niezbędne – musimy pamiętać, że ciągły i dynamicznie rosnący postęp w elektronice służy również przestępcom. Miniaturyzacja, komunikacja bezprzewodowa, zagłuszanie sygnałów i inne zdobycze najnowszych technologii stawiają wysoko poprzeczkę zarówno przedsiębiorcom chcącym dobrze chronić swoje dane i mienie, jak i wykonującym bezpośrednią usługę agencjom ochrony. Dlatego niezbędnym elementem każdej ochrony powinien być sprzęt i urządzenia zapewniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.
  
DZIAŁ HANDLOWY 502 402 601
Ochrona Osób i mienia - Dariusz PietrowiakDariusz Pietrowiak

Dyrektor Handlowy
Ochrona osób i mienia - dariusz.pietrowiak@isp24.pl
  dariusz . pietrowiak @ isp24.pl
GSM 502 402 601
Oferty, wyceny, spotkania handlowe. (ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring)
Ochrona Osób i mienia - Jankowski Justyna Nowicka

Dział Handlowy
Agencja Ochrony - justyna.nowicka@isp24.pl
justyna.nowicka@isp24.pl
GSM 531 002 100
Wyceny dla klientów, oferty- ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring...
Potrzebujesz innych informacji?
GRUPA IMPULS SECURITY POLSKA
>>ZAPYTAJ WŁASCIWA OSOBĘ<<

NASZE TAGI: alarmy poznań, alarmy do mieszkań poznań, alarmy Poznań, systemy alarmowe, instalacje alamów, SATEL, DSC|| STRONY ZAPRZYJAŹNIONE ||