IMPULS SECURITY POLSKA - REFERENCJE

OCHRONA FIZYCZNA OSÓB I MIENIA

Ze względów na ochronę kluczowych informacji istotnych dla naszej firmy oraz danych klientów przed nieuczciwymi działaniami “konkurencji” nie zamieszczamy na stronie internetowej danych, adresów oraz listów polecających (referencji) od naszych dotychczasowych klientów.

Bardzo chętnie przedstawimy je na spotkaniu handlowym lub dołączymy do oferty handlowej. W chwili obecnej obsługujemy kilkadziesiąt obiektów na terenie całej wielkopolski w zakresie ochrony fizycznej wraz z reakcją grup interwencyjnych, miedzy innymi w Trzciance, Wronkach, Kościanie, Nekli, Rabowicach, Wrześni oraz kilkunastu innych lokalizacjach. W najblizszym czasie przewidujemy rozruch placówek w Krotoszynie oraz Czarnkowie.

Nad bezpieczeństwem naszych klientów czuwa już ponad 300 pracowników ochrony!

Zapraszmy do kontaktu z działem handlowym - GSM 502 402 601 lub pobrania i zapoznania się z naszą przentacja usług oraz innymi materiałami handlowymi! Więcej materiałów do pobrania >>>
OCHRONA FIZYCZNA
Jeżeli potrzebujecie Państwo więcej informacji z zakresu ochrona fizyczna obiektów, jesteście zainteresowani ofertą, spotkaniem - prosimy o kontakt chętnie odpowiemy na każde pytanie - doradzimy, pomożemy!

Ochrona fizyczna - informacja
GSM 502 402 601
Dariusz Pietrowiak - Dyrektor Handlowy
IMPULS SECURITY POLSKA
Gramy w otwarte karty - przeczytaj zanim wybierzesz!
Agencja Ochrony PoznańPrzy wyborze agencji ochrony najniższa cena często jest pozornym wykładnikiem oszczędności – musimy pamiętać, że strażnik ochrony bez odpowiedniej wiedzy, szkoleń, narzędzi do komunikacji oraz wsparcia grup interwencyjnych w sytuacji zagrożenia będzie zdany sam na siebie i może nie sprostać zagrożeniu. Dlatego bardzo ważna jest szczegółowa analiza oferty i uwzględnienie wszystkich oferowanych składników, które zostały uwzględnione w proponowanej stawce, to właśnie od nich zależeć będzie skuteczność ochrony obiektu i bezpieczeństwo naszego mienia.
  
DZIAŁ HANDLOWY 502 402 601
Ochrona Osób i mienia - Dariusz PietrowiakDariusz Pietrowiak

Dyrektor Handlowy
Ochrona osób i mienia - dariusz.pietrowiak@isp24.pl
  dariusz . pietrowiak @ isp24.pl
GSM 502 402 601
Oferty, wyceny, spotkania handlowe. (ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring)
Ochrona Osób i mienia - Jankowski Justyna Nowicka

Dział Handlowy
Agencja Ochrony - justyna.nowicka@isp24.pl
justyna.nowicka@isp24.pl
GSM 531 002 100
Wyceny dla klientów, oferty- ochrona fizyczna, systemy alarmowe, monitoring...
Potrzebujesz innych informacji?
GRUPA IMPULS SECURITY POLSKA
>>ZAPYTAJ WŁASCIWA OSOBĘ<<

NASZE TAGI: ochrona, ochrona osób i mienia, agencja ochrony, ochrona poznań, agencja ochrony poznań, ochrona fizyczna, ochrona obiektów, firma ochroniarska poznań, firmy ochroniarskie poznań|| STRONY ZAPRZYJAŹNIONE ||